Ogłoszenia parafialne, informacje i zaproszenia – 8 października

1. Dzisiaj w liturgii XXVII Niedziela Zwykła. Zapraszam wszystkich na nabożeństwo różańcowe, codziennie o godz. 18.30.

2. Dzisiejsza niedziela to niedziela ekonomiczna. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj obchodzimy XVII Dzień Papieski. Po Mszy św. można złożyć do puszek dobrowolne ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zebrane środki przeznaczone będą na stypendia dla uzdolnionych uczniów z ubogich rodzin.

4. Od dzisiaj do 15 października br. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy( poznańska fara) zaprasza na Odpust. Szczegółowy program odpustowych dni umieszczony jest na plakacie wywieszonym w gablocie.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie we wtorek w łączności z Mszą św. o godz. 18.00, w środę – do św. Józefa.

6. W najbliższą środę zapraszam do Kina Parafialnego na godz. 15.00. Obejrzymy film, który nawiązuje do ochrony życia poczętego, p.t. „October baby”.

7. W 100. rocznicę ostatniego Objawienia Matki Bożej w Fatimie dokonamy aktu zawierzenia parafii Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszam w piątek 13-go o godz. 18.00 na Mszę św., podczas której powierzymy się Matce Bożej.

8. Szkoła u Zbawiciela prowadzi zajęcia w soboty w godz. od 10.00 – 12.00.

9. Studentów i grupy ewangelizacyjne zapraszam na Mszę św. inaugurującą nowy rok akademicki w Parafii Najświętszego Zbawiciela w niedzielę 15 października o godz. 19.00. Mszy św. przewodniczył będzie bp Damian Bryl.

10. Są jeszcze wolne intencje mszy świętych na październik i listopad br. Przypominam, że intencje można zamawiać w biurze parafialnym jak i w zakrystii. Istnieje możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej.

11. Zachęcam do nabycia i lektury „Przewodnika katolickiego, „Gościa niedzielnego” i „Słowa na każdy dzień”.

Posted in Ogłoszenia parafialne.