Ogłoszenia parafialne, informacje i zaproszenia – 03.06.2018

1. Dzisiaj przypada Święto Dziękczynienia. Można złożyć dobrowolną ofiarę na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Wilanowie.

2. Nabożeństwo czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o 18.45 przed Mszą św.

3. Przez całą oktawę Bożego Ciała, w ciągu tygodnia do czwartku włącznie odprawiana będzie Msza św. o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną, Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków, wszystkich wiernych do licznego udziału.

4. W piątek (8 czerwca ) przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tradycyjna procesja wyruszy sprzed kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Floriana po Mszy św. z homilią odprawionej o godz. 18.00. Procesja przejdzie ul. Dąbrowskiego, przez Most Teatralny i al. Niepodległości na plac Mickiewicza. Na zakończenie odprawione zostanie nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkich do udziału w procesji, a także do udekorowania okien na trasie procesji. W naszym kościele nie będzie Mszy św. wieczornej, a nabożeństwo czerwcowe odprawione będzie na placu Mickiewicza. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę organizujemy parafialny Dzień Chorego. Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych odbędzie się o godz. 10.00, a po Mszy św. parafialny zespół Caritas zaprasza na spotkanie przy kawie i herbacie. Proszę Parafian o pomoc w zorganizowaniu tego dnia.

6. Zajęcia w ramach „Szkoły u Zbawiciela” w sobotę w godz. 10.00-12.00.

7. W przyszłym tygodniu przypada druga niedziela miesiąca, niedziela gospodarcza. Postawione zostały rusztowania i rozpoczęły się prace remontowe. Mamy już 2/3 środków na remont wieży.

Konto naszej parafii : 72 1160 2202 0000 0001 5219 8134.

Posted in Ogłoszenia parafialne.