Intencje mszalne – 30 listopada – 6 grudnia

Intencje mszalne
poniedziałek

30.11.2020

6.45

13.00
—–

18.00
—–
18.00

+ Jan Lipiński

+ Janusz Skwierczyński –
Msza św. pogrzebowa

+ Jarosław, Eugeniusz, Maria,
Józef, Zofia, Stanisław Hołody
+ Wiesław Rybarski

wtorek

01.12.2020

6.45
—–
—–

18.00
18.00
—–

W intencji Roberta z okazji
urodzin – błogosławieństwa
Bożego na dalsze dni

+ Kazimierz Poturalski
+ Krystyna  – 5 rocznica
śmierci i + Bogdan Stułkowscy

środa

02.12.2020

6.45

18.00
18.00
—–
—–

W pewnej intencji

O zdrowie dla mamy Marii
+ Krzysztof Missner –
od Reginy i Leonarda
Szymańskich z rodziną

czwartek

03.12.2020

6.45
—–
—–

18.00
18.00
—–

O pomyślne ułożenie spraw
zawodowych i opiekę Maryi
na każdy dzień dla Teresy

+  Antoni Batko
+ Wanda Filipowska –
o dar zbawienia dla zmarłej

piątek

04.12.2020

6.45
—–

18.00
—–
18.00
—–
—–
—–
—–
—–
—–
—–
—–

+ Janina i Mieczysław
Cichal

+ Tadeusz Filipiak
– od lokatorów
Wynagradzając Bożemu
Sercu za grzechy w naszym
narodzie oraz za osoby Bogu
poświęcone i za wstawiennic-
twem św. o. Pio  o ocalenie
dla zagubionych w wierze
i pokój dla świata  –
od Fundacji Dom Ulgi
w Cierpieniu

sobota

05.12.2020

7.15

10.00
—–

18.00
18.00
—–
—–

Za Zmarłych

Msza św. wynagradzająca
NMP

+ za rodziców i męża
+ Zofia i Kazimierz
Pietraszewski, Franciszek
i Dorin Paton

niedziela

06.12.2020

7.00

8.30

10.00
—–

11.30
—–

13.00
—–
—–
—–

19.00
—–
—–
—–

Za Parafian

+ Michał i Władysława

+ Jerzy, Irena, Cecylia,
Stanisław i Jan Libera

+ Janusz Skwierczyński
– od sąsiadów

+ Elżbieta Sokołowska –
37 rocznica śmierci
i + Józef Sokołowski –
4 rocznica śmierci

+ Aleksandra, Ignacy Naskrent,
+ Mikołaj Wlekliński, Mikołaj
Junior i zmarli z rodziny
Wleklińskich i Naskrentów

Intencje mszalne – 23 – 29 listopada

Intencje mszalne
poniedziałek

23.11.2020

7.15

18.00
—–
18.00

W pewnej intencji

+ Julia Dąbrowska –
26 rocznica śmierci
+ Kazimierz Zieleziński

wtorek

24.11.2020

7.15
—–

18.00
—–
—–
—–
—–
18.00
—–

O zdrowie i błogosławieństwo
Boże dla ks. Leonarda

+ Ireneusz Szajkowski –
1 rocznica śmierci
oraz za zmarłych z rodziny
Szajkowskich, Pijanowskich
i Korolewiczów
+ Halina i zmarli z rodziny
Meissnerów i Marciuków

środa

25.11.2020

7.15

18.00
18.00

+ Zofia Kucharczak

+ Ireneusz Szajkowski
+ Grzegorz, Wanda Bąkowscy

czwartek

26.11.2020

7.15

18.00
18.00
—–
—–

+  Zofia Kucharczak

+ Maria Osuch
+ Klemens i zmarli
z rodziny Zwolankiewiczów
i Frajsów

piątek

27.11.2020

7.15

18.00
—–
18.00

+ Janusz

+ Tadeusz Adamski –
9 rocznica śmierci
+ za zmarłych z rodziny

sobota

28.11.2020

7.15

18.00
—–
18.00
—–

Za Zmarłych

+ Julian Musielak –
od Marii i Kazimierza Szajek
Za Pawła, Witka, Anię
i Olę – o nawrócenie

niedziela

29.11.2020

7.00

8.30
—–

10.00
—–
—–

11.30
—–
—–
—–

13.00
—–
—–

19.00
—–
—–

Za Parafian

+ Stefania Poloch –
30 dzień od śmierci

+ Stanisław, Kazimierz,
Marianna, Franciszek
Nowak i za zmarłych z rodziny

W I urodziny Józia –
z podziękowaniem za
otrzymane łaski i z prośbą
o błogosławieństwo Boże

Z okazji 20 rocznicy ślubu
Magdaleny i Rafała
oraz 18 urodzin Vanessy

W intencji Jana –
o Boże błogosławieństwo
i łaski w rodzinie

Intencje mszalne – 16 – 22 listopada

Intencje mszalne
poniedziałek

16.11.2020

7.15

18.00
—–
—–
18.00

+ Felicjan

+ Genowefa, Tadeusz, Czesława,
Stanisław, Helena, Bronisław
i Magdalena Kryszczyńscy
+ Gabriela Dolna – od sąsiadów

wtorek

17.11.2020

7.15

18.00
—–
18.00

+ ks. dr Michał Tschuschke

W intencji duchowej adopcji
dziecka poczętego – od WŻR
+ Paweł Wierzbicki

środa

18.11.2020

7.15

18.00
—–
18.00

+ Za zmarłych z rodziny

+ Julian Musielak
+ Danuta Bukowska –
od siostrzenicy Marii

czwartek

19.11.2020

7.15

18.00
—–
18.00

+ Marek

+ Florian Dąbrowski
– 18 rocznica śmierci
+ Mirosława Darna

piątek

20.11.2020

7.15

10.30
—–

18.00
—–
18.00
—–
—–
—–

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Małgorzata Markiewicz
– Msza św. pogrzebowa

+ Wirginia – o dar zbawienia
dla zmarłej
+ Janina, Kazimierz Adamczak;
Anna, Wanda, Franciszek,
Urszula, Jan Nowak,
Barbara Olsztynowicz

sobota

21.11.2020

7.15
—–

18.00
—–
—–
18.00

Za dusze w czyśćcu
cierpiące

Z podziękowaniem za łaski
i z prośbą o Boże
błogosławieństwo
+ ks. dr Michał Tschuschke

niedziela

22.11.2020

7.00

8.30

10.00
—–

11.30

13.00
—–

19.00
—–

+ Maria Szablewska

Za Parafian

+ Józef Kaźmierczak –
od Alicji i Marty Wilak

+ Antoni Ciomborowski

+ Cecylia, Władysław
Janiccy

W intencji Igi o Boże
łaski i błogosławieństwo

Intencje mszalne – 9 – 15 listopada

Intencje mszalne
poniedziałek

09.11.2020

7.15

18.00
18.00
—–
—–

G 26+ Marek Chełmiński

+ Wojciech – 2 rocznica śmierci
+ Krystyna, Bogdan Stułkowscy,
Dorota Łabędzka i zmarli
z rodziny Stułkowskich

wtorek

10.11.2020

7.15

16.30

18.00
—–
—–
18.00
—–
—–
—–

G 27 + Marek Chełmiński

W intencji Ojczyzny

W intencji ks. Leonarda –
o błogosławieństwo Boże
z okazji imienin
+ w intencji zmarłego
Krzysztofa Ostrówka o dobre
spoczywanie w niebie
i wstawiennictwo Maryi

środa

11.11.2020

7.15
—–

10.00

18.00
18.00

O opiekę i potrzebne łaski
dla żony Agnieszki

W intencji Ojczyzny

G 28 + Marek Chełmiński
+ Henryk

czwartek

12.11.2020

7.15
—–

18.00
18.00

+ Adela, Wacław
oraz + Jadwiga i Jan

G 29 + Marek Chełmiński
+ Andrzej Miałkowski

piątek

13.11.2020

7.15
—–
—–

18.00
18.00
—–
—–

W intencji Natalii
z podziękowaniem
za wyjście z choroby

G 30+ Marek Chełmiński
+ Jacek, Franciszek
i Edward oraz za zmarłych
ich rodzin

sobota

14.11.2020

7.15

18.00
—–
18.00
—–

+ Bolesław

+ Mateusz Startek –
od Asi z rodziną
+ Marianna – 1 rocznica
śmierci

niedziela

15.11.2020

7.00

8.30
—–
—–

10.00
—–

11.30
—–

13.00
—–
—–

19.00
—–

Za Parafian

+ Józef Kaźmierczak – od
sąsiadów z  pl. C. Ratajskiego
1A i 3 Maja 49B

+ Stefan Helka –
od żony z rodziną

+ Zofia, Izabela, Stanisław,
Antoni, Andrzej Gűnther

+ Za zmarłych z rodziny
Spochaczyków, Michałowskich
i Władysław Wesołowski

+ Karol Suszyński – intencja
od matki chrzestnej

Intencje mszalne – 2 – 8 listopada

Intencje mszalne
poniedziałek

02.11.2020

7.15

10.00
—–
—–

18.00
—–
18.00

G 19+ Marek Chełmiński

+ Stefan, Anna, Maria,
Tomasz, Leon,
s. Filomena Jankowscy

+ Marian Milczyński –
13 rocznica śmierci
W intencji Wspólnoty „ Zbawiciel”

wtorek

03.11.2020

7.15

18.00
18.00
—–

G 20 + Marek Chełmiński

W intencji członków WŻR
Z okazji 30 rocznicy ślubu
Hanny i Piotra Stankiewiczów

środa

04.11.2020

7.15

18.00
—–
—–
18.00
—–
—–

G 21 + Marek Chełmiński

+ za zmarłych z rodziny Fiołków,
Słupianków, Superczyńskich
oraz + Marcina Boruckiego
+ Irena, Leon, Kazimiera,
Krzysztof, Marcin, Jean- Pierre
i Jan

czwartek

05.11.2020

7.15

18.00
18.00

+ Felicjan

G 22 + Marek Chełmiński
+ Krystian Łaziński

piątek

06.11.2020

7.15

18.00
—–
—–
18.00

+ Henryk

W intencji ks. kanonika
Leonarda w dniu imienin
i urodzin od WŻR
G 23+ Marek Chełmiński

sobota

07.11.2020

7.15

10.00
—–

18.00
—–
18.00
—–
—–

G 24 + Marek Chełmiński

Msza św. wynagradzająca
NMP

+ Waldemar Małecki –
od Andrzeja z rodziną
+ Stanisław Mroczyk –
9 rocznica śmierci;
+ Anna i Ignacy Ceglarek

niedziela

08.11.2020

7.00

8.30

10.00
—–
—–

11.30
—–

13.00
—–

19.00
—–

Za Parafian

G 25 + Marek Chełmiński

+  Krystyna Harmacińska
– od sąsiadów
z ul. Kościuszki 80

+ Halina Wedecka-Mazur –
5 rocznica śmierci

+ Barbara Wierusz –
3 rocznica śmierci

+ Piotr Janus –
od kolegów i koleżanek

Intencje mszalne – 26 października – 1 listopada

Intencje mszalne
poniedziałek

26.10.2020

7.15

18.00
—–
18.00

G 26 +  Henryk Kasperowicz

+ Zofia Grodecka –
od przyjaciół i znajomych
G 12+ Marek Chełmiński

wtorek

27.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–
—–

G 27 +  Henryk Kasperowicz

G 13 + Marek Chełmiński
+ Danuta i Justyn Bauman
oraz + Danuta i Witold
Chałupka

środa

28.10.2020

7.15

18.00
18.00

+ za zmarłych z rodziny

G 28 +  Henryk Kasperowicz
G 14 + Marek Chełmiński

czwartek

29.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–
—–

G 15 + Marek Chełmiński

G 29 +  Henryk Kasperowicz
+ Karol Suszyński – intencja
od kuzynostwa Joanny
i Edwarda z rodzinami

piątek

30.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–

G 16+ Marek Chełmiński

G 30 +  Henryk Kasperowicz
+  Jerzy Zachwatowicz
i zmarli z rodziny

sobota

31.10.2020

7.15

18.00
—–
18.00

G 17 + Marek Chełmiński

+ Maria Golik i Jan Urbański
– od mieszkańców kamienicy
rezerwacja

niedziela

01.11.2020

7.00

8.30

10.00
—–
—–

11.30

13.00

19.00

Za Parafian

+ Helena Musielak

+ rodzina Miedzińskich,
Kozłowskich, Smętków
i Golczów

G 18 + Marek Chełmiński

+ Antoni Przybyła

+ Wanda Gałecka – od męża

Intencje mszalne – 19 – 25 października

Intencje mszalne
poniedziałek

19.10.2020

7.15

12.00
—–

18.00
18.00
—–

19.15
—–

G 19 + Henryk Kasperowicz

+ Julian Musielak
– Msza św. pogrzebowa

G 5 + Marek Chełmiński
+ Teresa Łabno –
od Aleksandra z rodziną

Msza św. o zdrowie
psychiczne i fizyczne

wtorek

20.10.2020

7.15

18.00
—–
—–
18.00

G 20 + Henryk Kasperowicz

W intencji duchowej
adopcji dziecka poczętego
– od WŻR
G 6 + Marek Chełmiński

środa

21.10.2020

7.15

8.00
—–

18.00
18.00

G 21 + Henryk Kasperowicz

+ Józef Kaźmierczak –
Msza św. pogrzebowa

G 7 + Marek Chełmiński
+ Janina i Ryszard

czwartek

22.10.2020

7.15

11.30
—–

18.00
18.00
—–

G 22 + Henryk Kasperowicz

+ Gabriela Dolna –
Msza św. pogrzebowa

G 8 + Marek Chełmiński
+ Julianna i Mieczysław
Jęchorek

piątek

23.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–

G 9 + Marek Chełmiński

G 23 + Henryk Kasperowicz
+ Kazimiera Rosiek –
od Rodziny Radia Maryja

sobota

24.10.2020

7.15

18.00
—–
—–
—–
18.00

G 10 + Marek Chełmiński

+ Czesława i Ryszard
Stachowscy, Maria
i Ryszard Stachowscy
i Maria Golasińska
G 24 + Henryk Kasperowicz

niedziela

25.10.2020

7.00
—–

8.30

10.00
—–

11.30

13.00

19.00
—–

+ Janina Rutkowska –
10 rocznica śmierci

G 11 + Marek Chełmiński

+ Bogdan Górski –
7 rocznica śmierci

G 25 + Henryk Kasperowicz

+ Franciszek Szlachetka

W intencji Jadwigi – o powrót
do zdrowia po wypadku

Intencje mszalne – 12 – 18 października

Intencje mszalne
poniedziałek

12.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–

+ Maria

G 12 + Henryk Kasperowicz
+ ojciec Sylwester –
franciszkanin

wtorek

13.10.2020

7.15
—–

18.00
—–
18.00

+ Agata Wichnowska –
1 rocznica śmierci

W intencji Koła Przyjaciół
Radia Maryja i TV TRWAM
G 13 + Henryk Kasperowicz

środa

14.10.2020

7.15

18.00
—–
—–
18.00
—–

G 14 + Henryk Kasperowicz

+ Irena, Leon, Kazimiera,
Krzysztof, Marcin, Jean –
Pierre i Jan
W intencji Stowarzyszenia
Emerytów Klubu „Przystań”

czwartek

15.10.2020

7.15

18.00
18.00

G 15 + Henryk Kasperowicz

G 1 + Marek Chełmiński
+ za zmarłych z rodziny

piątek

16.10.2020

7.15

18.00
18.00

+ za zmarłych z rodziny

G 16 + Henryk Kasperowicz
G 2 + Marek Chełmiński

sobota

17.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–

G 3 + Marek Chełmiński

G 17 + Henryk Kasperowicz
+ Krystyna Gajewska
i za zmarłych z rodziny

niedziela

18.10.2020

7.00
—–
—–
—–
—–

8.30

10.00

11.30

13.00
—–
—–

19.00
—–

+ Kazimiera, Czesław Mateccy,
+ Maria, Zygmunt Mateccy;
Salomea Matecka, Kazimierz
Uznański – od dzieci ,
wnuków i prawnuków

G 4 + Marek Chełmiński

+ Irena i Jerzy Libera

G 18 + Henryk Kasperowicz

Zygmunt, Małgorzata
Krawczyk – od Pracowników
Galerii Fryzur Da Vinci

+ Bolesław Gajewski –
17 rocznica śmierci

Intencje mszalne – 5 – 11 października

Intencje mszalne
poniedziałek

05.10.2020

7.15
—–
—–

18.00
—–
18.00

O błogosławieństwo Boże
dla Helenki i Maksymiliana
i obfitość łask

W intencji Wspólnoty
„Zbawiciel”
G 5 + Henryk Kasperowicz

wtorek

06.10.2020

7.15
—–

18.00
—–
18.00

O szczęśliwy powrót
do zdrowia dla mamy

W intencji zmarłych
i żywych członków WŻR
G 6 + Henryk Kasperowicz

środa

07.10.2020

7.15

18.00
—–
—–
—–
18.00
—–
—–
—–
—–

G 7 + Henryk Kasperowicz

++ zmarłe rodzeństwo: Anna,
Janina, Bolesław, Józef,
Czesław, Kazimierz
i zmarli rodzice
Z podziękowaniem Panu Bogu
za wnuka Franciszka i jego
rodziców, z podziękowaniem
Panu Bogu za łaski i z prośbą
o Boże błogosławieństwo

czwartek

08.10.2020

7.15

18.00
18.00

G 8 + Henryk Kasperowicz

+ za zmarłych z rodziny
+ Elżbieta i Maria

piątek

09.10.2020

7.15
—–
—–
—–

18.00
18.00

O zdrowie fizyczne i psychiczne
oraz o łagodne i pełnej miłości
serce przez wstawiennictwo
NMP

G 9 + Henryk Kasperowicz
+ Jolanta

sobota

10.10.2020

7.15

17.00

18.00

+ Maciej

W intencji Ojczyzny

G 10 + Henryk Kasperowicz

niedziela

11.10.2020

7.00
—–
—–

8.30
—–

10.00
—–

11.30

13.00
—–
—–
—–
—–

19.00
—–

O uzdrowienie i uwolnienie
od prześladowań
dla Antoniego

+ Tadeusz Wysocki –
7 rocznica śmierci

+ Lubomira, Jadwiga,
Wacław i Aleksander Fijak

G 11 + Henryk Kasperowicz

Z okazji 40 rocznicy ślubu
Haliny i Jacka – z podzięko-
waniem za otrzymane łaski
i z prośbą o o opiekę Bożą
dla całej rodziny

+ Janusz Nowak –
od rodziny Pustkowiaków

Intencje mszalne – 28 września – 4 października

Intencje mszalne
poniedziałek

28.09.2020

7.15

18.00
—–
—–
18.00

G 28 + Alojzy Kręc

+Irena, Leon, Kazimiera
Krzysztof,, Marcin,
Jean-Pierre i Jan
+Jan

wtorek

29.09.2020

7.15

18.00
18.00
—–

G 29 + Alojzy Kręc

+Anna, +Janina
+ W intencji dusz
czyśćcowych

środa

30.09.2020

7.15
—–

18.00
—–
—–
18.00

Za Konających
i o szczęśliwą śmierć

Z prośba o Boże
błogosławieństwo
i zdrowie dla Rafała
G 30 + Alojzy Kręc

czwartek

01.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–
—–
—–
—–
—–

+ Krystyna

G 1 + Henryk Kasperowicz
Z podziękowaniem
za dotychczasową opiekę
i z prośbą o Boże
błogosławieństwo
dla Marysi z okazji
14 urodzin

piątek

02.10.2020

7.15

18.00
18.00
—–
—–
—–
—–
—–
—–
—–
—–
—–

G 2 + Henryk Kasperowicz

+ Alojzy
Wynagradzając Bożemu
Sercu za grzechy w naszym
narodzie oraz za osoby
Bogu poświęcone
i za wstawiennictwem
św. o. Pio o ocalenie
dla zagubionych w wierze
i pokój dla świata –
od Fundacji Dom Ulgi
w Cierpieniu

sobota

03.10.2020

7.15

10.00
—–

15.00
—–

18.00
—–
—–

G 3 + Henryk Kasperowicz

Msza św. wynagradzająca
NMP

60-lecie małżeństwa Ireny
i Henryka Paradzińskich

+ Waldemar Małecki –
od szwagierki Teresy
Bąkowskiej z synami

niedziela

04.10.2020

7.00
—–

8.30
—–
—–
—–

10.00
—–
—–

11.30
—–

13.00
—–

19.00

+ Helena i Edward
Smyczyńscy

+ za zmarłe siostry
SACRRE–COUR
spoczywające na
Cmentarzu Junkowskim

+ Weronika, Wiktor
i Krystyna Białasik
i za zmarłych z rodziny

+ Stefania Jakubiuk –
24 rocznica śmierci

+ Felicjan i zmarli
z rodziny

G 4 + Henryk Kasperowicz