Ogłoszenia parafialne – 13 listopada

Różaniec za polecanych naszej modlitwie zmarłych będziemy odmawiali we wszystkie dni z wyjątkiem wtorków i niedziel o godz. 18.30.

Kartki z imionami można składać w skarbonie z napisem WYMIENIANKI – za ofiary składane z tej okazji bardzo dziękujemy.

 

poniedziałek  14.11.2016         

19.30   Katechezy Drogi Neokatechumenalnej – sala na II piętrze

wtorek 15.11.2016         

19.30   Katecheza uzupełniająca dla pracujących – cykl ośmiu spotkań (raz w tygodniu) przeznaczony dla dorosłych, którzy nie dokończyli z różnych względów katechezy szkolnej – sala nr 2

środa 16.11.2016         

15.00   Spotkanie Klubu Seniora Przystań

18.30     spotkanie Kręgu Biblijnego (dokładnie po modlitwie za zmarłych)

czwartek 17.11.2016         

19.30   Katechezy Drogi Neokatechumenalnej – sala na II piętrze

Sobota 19.11.2016         

9.00     Spotkanie 1 Equipe Notre Da10.00     Szkoła u Zbawiciela nieodpłatne korepetycje dla dzieci ze szkoły podstawowej  i młodzieży gimnazjalnej –– Nauczyciele i studenci gotowi są pomagać w nauce dzieciom i młodzieży w zakresie programu szkoły podstawowej i gimnazjum.

W ramach SZKOŁY U ZBAWICIELA organizujemy kursy języka niemieckiego i angielskiego dla dzieci – lekcje rozpoczynają się o godz. 10.00

niedziela 20.11.2016       NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  1. Tradycyjnie zapraszamy do udziału w adwentowym dniu skupienia – 24h z Najświętszym Zbawicielem25/26 listopada (piątek sobota) – czas modlitwy, rozmów, wspólnego bycia razem – pobyt (nocleg i wyżywienie) w domu rekolekcyjnym w Nadziejewie.
  2. Kolejna propozycje duszpasterstwa pielgrzymkowego: pielgrzymka TOUR DE POLOGNE czyli cudze chwalicie a swego nie znacie – etap III: KRAKÓW-ŁAGIEWNIKI- WIELICZKA- KAWALRIA ZEBRZYDOWSKA-WADOWICE-  AUSCHWITZ – HARMĘŻE- PSZCZYNA w terminie od 5-8.06.2017. – szczegóły na plakacie, stronie internetowej i w biurze parafialnym

 

  1. prob. Paweł Pacholak

 

Intencje mszalne – 14-20 listopada

Intencje mszalne
Poniedziałek

14.11.2016 r.

7.15 + Andrzeja Rakowskiego – int. od pracowników wydziału polityki społecznej i zdrowia Urzędu Wojewódzkiego
18.00 O opiekę Bożą i łaskę zdrowia dla lokatorów domu przy ul. Roosevelta 11
19.00 + Donatę, Mariannę, Jana Łakomych i Henryka Chmielewskiego
Wtorek

15.11.2016 r.

7.15 + Magdalenę Szczepańską – 8 r. śm.
9.30 + Janusza Rybińskiego – pogrz.
18.00 W intencji podejmujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego oraz o roztropne i wielkoduszne zaangażowanie w dzieło obrony życia
19.00 O cud nawrócenia, miłosierdzie Boże i łaskę uzdrowienia ciała i duszy dla Romualda – int. od Haliny i Zbigniewa
Środa

16.11.2016 r.

7.15 Za Konających o łaskę dobrej śmierci
18.00 1 + Jerzego Bartosiaka i jego rodziców Marię i Antoniego Bartosiak
2 O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Aleksandry w 1 rocznicę urodzin i jej rodziców
19.00 O cud nawrócenia, miłosierdzie Boże i łaskę uzdrowienia ciała i duszy dla Romualda – int. od Haliny i Zbigniewa
Czwartek

św. Elżbiety Węgierskiej

17.11.2016 r..

7.15 + Antoninę Sikora, Halinę Pacholak, ks. Prał. Leona Rogalewskiego, ks. Kan. Mariana Peika, zm. z rodzin Koniecznych, Jurkiewiczów, Stachowskich, Bielawskich
8.30 + Zeneidę Popowską – pogrz.
18.00 O opiekę Bożą podczas rejsu dla Krzystofa
19.00 O cud nawrócenia, miłosierdzie Boże i łaskę uzdrowienia ciała i duszy dla Romualda – int. od Haliny i Zbigniewa
Piątek

bł. Karoliny Kózkówny

18.11.2016 r.

7.15 + Janinę
18.00 W pewnej intencji
19.00 + Romana Barczaka – int. od rodz. Słupianków
 Sobota

św. Salomei

19.11.2016 r.

7.15 Za Zmarłych – int. zbiorowa
18.00 1 O błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Ireny
2 O błogosławieństwo i umocnienie dla Agnieszki i szczęśliwą operację dla niej
19.00 + Zdzisławę Wehnert – int. od bratowej Barbary z rodziną
 Niedziela

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 

20.11.2016 r.

7.00 Za Parafian
8.30 + Mariana Majewskiego i zmarłych z rodziny oraz zmarłych przyjaciół
10.00 O błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza z okazji 3 rocznicy urodzin
11.30 + Stanisława, Zofię, Antoniego, Izabelę, Andrzeja Gunter
13.00 + Marię Teresę, Henryka Michałowskich, Bronisławę i Czesława Spochaczyk
19.00 + za zmarłych rodziców, siostrę Lucynę, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące